Mé poznatky z Tinderu

3. srpna 2018 v 4:39 | M. | 
Pro začátek vysvětlení, jak jsem se k tomu dostala. Aplikacema jako Tinder lehce pohrdám, protože tam nejde vůbec o nic jinýho než si vybárat podle vzhledu a jak kdo dokáže zaujmout. Každopádně jsem byla zvědavá žejo, a tak jsem si Tinder nainstalovala. Původně proto, abych zcheckovala, co za kluky bydlí tady v Radotíně. Vždycky jsem samozřejmě všem dávala Nope, protože jsem se obávala toho, že by to třeba mohla být shoda a pak by si třeba chtěl psát. Na to nejsem zvyklá mluvit s cizíma lidma, jestě když vím, že každou větou doufaj, že řeknu něco, co se jim bude líbit, aby to mohlo vyjít dál. No pressure...

Každopádně jedné bezesné noci jsem se rozhodla, že místo počítání oveček zkusím projíždění kluků na Tinderu. Nešlo si nevšimnout několika hlavních stylů, který si kluci vyberou k zaujetí slečen. Tady je jejich rozdělení:

1. Jsem zaměstnanec měsíce - velmi slušný, zodpovědný, stoupám po kariérním žebříku v nějakém fastfoodu a připadám si hrozně důležitě. dost často jsem v reálu nudnej upnutej perfektionalistickej mamánek.

2. Sportuju - nevadí, že na každý fotce mám zakrytej obličej brýlemi, helmou nebo jakýmkoliv jiným sportovním náčiním, hlavní je, že ukážeš, jak hrozně akční tvůj život je.

3. Mám social life - trošku nejistej, když si myslí, že když bude mít fotky sám, bude působit asociálně a jako trubka, proto musí dát fotku, kde je vidět, že minimálně jednou byl venku mezi lidma.

4. Jsem dobrodruh - trošku podobné bodu 2. s tím, že místo své fyzické zdatnosti ukazuje trochu Indiana Jonese. Dobrodruh, kterýho zajímá svět a baví ho chodit v přírodě a spát ve stanu.

5. Je se mnou velká sranda - jsem pro každou prdel, udělám si fotku prdelí s kámošema, prihlásím se, když se řeší kdo si nafoukne kondom na hlavě, nebudeš se nudit.

6. Čum na moje tělo - celý můj vesmír se točí kolem mého děla a cvičení a fitka a kuřete. Chci jen někoho s kym se budeme moct fotit ve fitku a moct se chlubit jak jsme fit a zhubli/nabrali a pomlouvat ostatni, jak můzou být tak tlustá a ne-fit. Polonahou fotkou si vysloužíte tak akorát insta Nope.

7. Jsem model - lehce podobné bodu 6. s tím rozdílem, že dost pravděpodobně řeším jak vypadám o něco víc, než ty. Obdivuj mě prosím. Přitom když si představíte, jak taková fotka vznikala - jak se natáčel a pózoval, "tvař se zamyšleně."

8. Nevysvětlitelné - sem patří všechny další fotky, u kterých není jasný záměr autora. Buď to jsou fotky trupu bez hlavy (1.reakce? musí být ošklivej v obličeji), strašně hustý fotky zezadu (asi si začnu dávat na profil fotky svých bot..nebo oblečení..protože o tom to je, žejo. Nikoho tady nezajímá, jak ten člověk vypadá. Není celá ta seznamka o tom...

No rozhodně je to prdel.
 


Anketa

Navštěvujete nebo jste navštěvovali psychologa/psychiatra či nějaké formy terapií?

Ano, navštěvuji nebo jsem navštěvovala
Zvažuji to
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama