HAF

24. ledna 2018 v 3:25 | M. | 
Kdysi jsem nesnášela veškerý drogy. Odsuzovala jsem je společně s lidmi, co je užívali (a to nesnášim předsudky, oh well). Když jsem se někdy výjimečně zhulila, byla jsem nervozní z toho, že jsem moc zhulená a všem přijdu k smíchu. Ta paranoia... Po tom, co jsem se zbavila sebemenší chuti na to pít sama doma a celkově potřeby pít za každou cenu, mě začlo bavit se občas zhulit doma a uvědomila jsem si, že to je i lepší než alkohol a že stačí si navyknout na to, že mi pak hlava funguje trochu jinak, ale vlastně víc. Už jen ty pocity, že ať si pustím jakejkoliv film nebo seriál, příjde mi, že to bylo natočený přesně pro lidi v tomhle stavu a že si všichni rozumíme.
HAF je má nová zkratka v zápisníku, který jsem začla psát na uzavřeném oddělení PNB a do teď ho jakžtakž (čti jednou do měsíce ho otevřu nebo si párkrát řeknu, že by se mi teď hodil) používám, k označení textů, které píšu když jsem High As Fuck.

PS: Nebyla mi diagnostikována žádná závislost a kromě té na nikotinu myslím, že žádnou netrpím.
 


Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 24. ledna 2018 v 14:30 | Reagovat

Nie nadarmo sa hovorí, že je to liek 😊 ja si tiež dám rada. Nepijem skoro vôbec (občas jedno pivko na chuť ale toť vše) tak dávam prednosť HAF

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama