Něco pro začátek

19. června 2017 v 18:30 | M. | 
Tak nejdřív něco k úvodu o mně a tomto blogu. Neřekla bych, že jsem úplně špatnej člověk. Nepodkopávám nohy dětem ( i když mě baví se jim smát, když spadnou), chovám se slušně k starším lidem (dokud mi nezačnou nadávat do ku*ev, protože sedíme na opěrátku lavičky, kde jinak sedají jen bezdomovci, takže není moc co zašpinit) a občas mi i udělá radost poradit někomu cestu nebo zeptat se cizincům taxikáře na cenu cesty v češtině, aby jim pak nemohli napálit turistickou cenu.

Asi jsem si i naivně myslela, že o tom bude moje práce na hotelové recepci - pomáhat hostům a dostat za to poděkování a úsměv. Hodně hodně naivně...Samozřejmě je pochopitelné, že se občas někdo špatně vyspí, ale že by mělo se spánkem problém půlka populace momentálně se ubytovávající v nejmenovaném pražském 3* hotelu, je trochu podivné.

Každopadné jsem se po roce čekání na záchranu od kolegyně, která mě přijde vystřídat, a strávíme dvě hodiny stěžováním si, nadáváním a smáním se, rozhodla, že všechyn zajímavější historky budu zapisovat sem, a aspoň tak budu ráda, za každý nový incident, jakožto nový příspěvek pro pobavení.

For the record: Mám svojí práci ráda, ale jakožto sebelitující stvoření si člověk občas potřebuje mít kde postěžovat.


 


Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 19. června 2017 v 18:45 | Reagovat

Práca s ľuďmi je nezaplatená a kokotov je nejak viac a viac. Ľahké to nie je, keď by ich človek najradšej poslal do veľmi škaredých miest

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama